Ogłoszenie

Każdy ma się zalogować tylko i wyłącznie nickiem w grze!

#1 2008-04-20 17:00:41

LordOfWorld

Super Administrator

3542813
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 42
WWW

Ogólnie

Mam parę rad, spostrzezeń i trochę moich rozważań do pokazania. Może znacie niektóre, ale dla mniej doświadczonych napiszę. Ekhm... więc:

1. Jeśli chodzi o arkan ssaków "Magia Krwii" trzeba wiedzieć, że walcząc z innym ssakiem lub klanem ssaków, jest to marnowanie krwii - logiczne.
2. Wiecie zapewne, że najważniejsze w oblężeniach i atakach jest: Zwinność i Spostrzegawczość! Dlatego inwestujcie tylko w to i równomiernie rozdzielajcie pr! Spostka nadaje naszym ciosom wiecej mocy.
3. Siła wcale nie jest najważniejsza...
4. Myślę, że powinniśmy założyc akademię, wktórej:
  a) zostawaliby gracze na urlopie,
  b) przechodziliby gracze z właściwego klanu, po to, by zrobić miejsce najemnikom,
  c) zeby sprowadzić tam graczy gorszych, tzn. tyh którzy mają mniej niz 10 pkt albo tych co mimo wielu pkt są slabi w oblegach (czyli nie inwestują w spostke i zwnike) a zaprosić nowych i lepszych...
5. Przy wybieraniu i zapraszaniu nowego wampirke trzeba spojrzec na jego bilans walk i wypraw. Udanych walk i wypraw musi byc min. 2 razy wiecej od nieudanych.
6. Zawsze przed oblegiem nalezaloby wykrwawiać wrogów, zeby ulatwić sobie wygraną...
7. Dobrze byloby znalezc lepszych najemników, którym trzeba by bylo zaplacic pr'ami - robimy zrzutę i dajemy, np. 500 pr za wygrany obleg z solidnym klanem.
8. Myślę, że jak za 3 dni nie wszyscy wejdą na forum to beda ponaglenia a w rezultacie wyrzutka z klanu (trzeba miec jakis rygor)
9. Szczescie w ZK powinno być! I specjalne zasady jego korzystania.
10. Nowe rangi, te nie są złe, ale nikt przeciez nie ma 6 pkt u nas i nie mozna chyba nazwać kogos kto ma 8 pkt "Poteznym wampirem". [jakby co mogę wymyślić nowe]
11. Jeszcze mi się wspomniało, żebyscie starali sie wchodzic na oblegi z pełnymi pkt życia...
12. I jescze jedna sprawa: dla tych co jescze tam nie zaglądali, to warto sobie poczytać tutorial. Nawet trzeba!
Sorki za ewentualne bledy... znam sie dobrze na ortografi ale nie chce mi sie starać hehe
No wiec co myslicie? Piszcie i czy tworzymy akademie?


I'll not die, I'll wait here for you
I fell alive, when you're beside me
I'll not die, I'll wait here for you
In my time of dying


/Three Days Grace/

Offline

 

#2 2008-04-21 01:19:31

marcinos1987

Newbie

4768189
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 25

Re: Ogólnie

2 pkt zgadzam sie z nim zwinnosc i spost najwazniesze
3 pkt prawda chyba ze ktos posluguje sie bronia biala lub czyms w tym stylu wtedy zwieksza obrazenia
4 pkt kto poprowadzi ta akademie sam o tym myslalem by was juz z tego klanu podzielic na slabszych i lepszych aktywnie rozwijajacy sie  w tym klanie reszta w akademi i tam by pokazywali co potrafia ja bym ja aktywnie sledzil troche by to oslabilo ten klan ale na chwile:P
5 pkt taak ale wiesz jak ciezko o ludzi:)??
6 zgadzam sie szczegolnie osobe zakladajaca i lidera
7 mam najemnikow ktorzy walcza za repke i sa bardzo dobrzy:) ale nie zawsze dostepni maja tez swoje klany i probelmy w 3 strefie
8 niektorzy nie odczuwaja gwaltownej potrzeby zagladania na forum:P
9 szczescie wedlug mnie bardziej potrzebne do wypraw (kto uwaza inaczej  niech mowi czemu) wiec jak ktos ma jakas pielgrzymke niech daje znac postaramy sie wrzucic rzeczy potrzebne do niej
10 rangi sa od kiedy istnieje klan czyli gdy mialem chyba 4 czy 5 pkt lub mniej:) nie pamietam ale zaraz od 15 lvl wiec wtedy to byl potezny wojownik;)
11 juz w regulaminie
12 zgadzam sie i polecam forum gry

Offline

 

#3 2008-04-21 15:35:28

Qzar

MoDeRaToR

4858856
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 33

Re: Ogólnie

1. Samo z siebie to wynika.
2. Według mnie należy, trenować też inne rzeczy (oprócz wyglądu), ale na tych poziomach spost i zwinka najważniejsze
3. Do białej jest bardzo ważna,
4. Można by zrobić, ale ja się na to nie piszę.
5. Myślę że starczy jak będzie dodatni bilans.
6. To jest chyba obowiązek
7. Najpierw trzeba się rozglądnąć za najemnikami za rep, jak takich nie będzie to wtedy za pr.
8. To poleci 3/4 klanu
9. Szczęście, jak najbardziej
10. Już są nowe
11. Obowiązkowo. i z arkanami (nie dot. łapacza)
12. Tutorial + forum.bloodwars.interia.pl + Kalkulator arko ( w opisie klanu link)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishcivilparty.pun.pl www.plfreestyle.pun.pl www.digitalworlpl.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl www.animenarutomanga.pun.pl