Ogłoszenie

Każdy ma się zalogować tylko i wyłącznie nickiem w grze!

#1 2008-05-20 23:28:58

oven

MoDeRaToR

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 7

Zadania

mysle ze fajnie byloby umiescic chociaz jakis maly temacik odnosnie Zadań jakie mamy do wykonania

a mianowicie chodzi o to ze:
-ktos ma jeszcze do wykonania pielgrzymke w nieznane(potrzebna zwinnosc) i wtedy mowi w takim temacie ze dnia np 25.05 chce wykonac takie zadanie i czlowiek odpowiedzialny za ZK zbiera wszystko co dodaje do zwinki i wrzuca do ZK(albo zostaje temu komus narzucony termin odgornie ze np 22 musi zrobic te zadanie..w przypadku wiekszej ilosci osob z danym zadaniem robie sie tgz "dzień Zwinności" ...proste...mysle ze tak
-mozna zrobic osobny dzial na temat taki.."Zbrojownia" i wtedy kazdy co ma na sobie i oprocz tego co ma w swojej wlasnej zbrojowni-wtedy Zbrojmistrz nie mialby problemu z wydelegowaniem odpowiednich itemow np na klanowki albo na zadania

Offline

 

#2 2008-05-21 13:19:58

LordOfWorld

Super Administrator

3542813
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 42
WWW

Re: Zadania

no wlaśnie ja nie mam zaliczonej pielgrzymki ze zwinności a miałem 40% i +5 lucka.... potrzebuje wiecej szczescia....


I'll not die, I'll wait here for you
I fell alive, when you're beside me
I'll not die, I'll wait here for you
In my time of dying


/Three Days Grace/

Offline

 

#3 2008-05-21 15:02:21

Qzar

MoDeRaToR

4858856
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 33

Re: Zadania

No ja zaliczyłem zadanie z pielgrzymką zwinki za 11 razem z ok 38% Za inne się nie biorę bo poprostu mi się nie chce A jeżeli chodzi o itemki ze zwinką to można zrobić kalendarz że dana osoba bierze zwinkę na dany dzień, a następnego oddaje a jeżeli się nie uda to trudno trzeba zapisać się na inny termin. No i itemki mogą być u jedenj osoby (zarządzającej zk) i według kalendarza składać ofki z danymi itemkami. Bo lepsze chyba to niż zaśmiecanie zk zestawem do zwinki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naukiorodzinie.pun.pl www.money.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl www.klanlegends.pun.pl www.ebooki.pun.pl