Ogłoszenie

Każdy ma się zalogować tylko i wyłącznie nickiem w grze!

#1 2008-05-20 02:13:59

marcinos1987

Newbie

4768189
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 25

propozycje odnosnie klanu

oki ludziska mamy troche kasy i tak za tydzien mozna juz cos fajnego kupic
moje propozycje to:
- wypozyczenie sprzetu na jakas pielgrzymke- zbiera sie lista osob ktora ma jakas pielgrzyme do zaliczenia daje znac wypozyczamy sprzecior na dzien i robicie
- kupujemy sprzecior na ghule 2 razy dobre demoniczna plaka plus tygrysi set u nas brakuje tylko spodni msciwy set mam- mozna go zawsze wypozyczac i bic na tym troche pr
- jak narazie na najemnikow itp wydaje sam pr a mnie to juz troche bankrutuje moze jestem liderem ale wiecie mam i tak  duzo na glowie ale troche to wkurza znajdz mi kwadra potem znadz mi najemnikow i narazie ja  tez jestem czloweik i chce miec troche spokoju ostatnio mam bardzo malo czasu serio  ---sesja-- sie zbliza
prosze o odp

Offline

 

#2 2008-05-20 13:02:19

oven

MoDeRaToR

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 7

Re: propozycje odnosnie klanu

przede wszystkim nie wyporzyczal bym zadnych itemow..to jest bez sensu a ceny nie sa niskie za fajny item..
fajnie byloby zrobic kogos odpowiedzialnego za ZK aby umieszczal tam jakies fajne itemy i sety (np. mściwy-naprawde zajebisty )..poszukac popatrzec na forum i ewentualnie na forum pisac propozycje jak ktos sie nie zgadza na kupno takiego czy innego itema niech najpierw wejdzie na forum poczytac bo naprawde krucho z frekwencja tutaj..

-mozna zrobic kolejny dzial typu "skladki" (widzialny tylko dla zarejestrowanych graczy) i bedzie wglad kto dal? ile jest prow? a wtedy kazdy bedzie mial wglad do tego(kazdy klanowicz) i moze sobie osobiscie popatrzec na forum za interesujacymi itemami i dawac propozycje..

p.s. jak jeszcze mi przyjdzie pomysl to go podsune

Offline

 

#3 2008-05-20 16:30:15

Qzar

MoDeRaToR

4858856
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 33

Re: propozycje odnosnie klanu

no chyba nam trochę brakuje do sprzętu na ghoule Demony x2 to wydatek ok 10k a Tygrysie szorty też nie są tanie Ale można to uzbierać Co do itemów to bardzo przydatny jest Szamański set ( gdyby ktoś nie wiedział: set bojowy dodający pkt krwi. Dzięki niemu każda rasa może użyć większego poziomu arkana na oblężeniu, ataku, ekspie ) Dział ze Składkami <---- Prośba do Administratora (LordOfWorld).
No i żeby ktoś nie wyjechał z propozycją że chce kupić ze składek ak47 lub inne bronie, ciuchy, biżu która służy TYLKO 1 OSOBIE, no bo ak to raczej nie jest przedmiot klanowy Jeżeli jeszcze jakieś sugestie to pisać.

Offline

 

#4 2008-05-20 17:49:20

LordOfWorld

Super Administrator

3542813
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 42
WWW

Re: propozycje odnosnie klanu

Jestem za mściwym i za sprzętem na Ghule, ale nie tylko dla tego, że akurat mam to zadanie, bo inni też nie pozaliczali, a wypożyczac to za drogo... A zamiast kategorii "Składki" lepiej zrobić forum w Kategorii "Organizacyjne", co bedzie lepszym rozwiązaniem, a Qzar może zrobić...Trzeba ludzi jeszcze pogonic do rejestracji na forum i płacenia składek... Myślę, że będzie dobrze jak zrobie jescze jednego Moderatora, kogoś kto często wchodzi na forum i zna sie na rzeczy [od razu mówię, że nie będzie to Sorvahr], więc pisać kto chce... A no i jeszcze te logo: ustaliliśmy z Sorvahrem, że będzie takie jakie dałem, bo ma inny format niż Sorvahr by sobie tego życzył...
Pozdrawiam


I'll not die, I'll wait here for you
I fell alive, when you're beside me
I'll not die, I'll wait here for you
In my time of dying


/Three Days Grace/

Offline

 

#5 2008-05-20 18:37:15

Sorvahr

Newbie

Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 4

Re: propozycje odnosnie klanu

LordOfWorld napisał:

Jestem za mściwym i za sprzętem na Ghule, ale nie tylko dla tego, że akurat mam to zadanie, bo inni też nie pozaliczali, a wypożyczac to za drogo... A zamiast kategorii "Składki" lepiej zrobić forum w Kategorii "Organizacyjne", co bedzie lepszym rozwiązaniem, a Qzar może zrobić...Trzeba ludzi jeszcze pogonic do rejestracji na forum i płacenia składek... Myślę, że będzie dobrze jak zrobie jescze jednego Moderatora, kogoś kto często wchodzi na forum i zna sie na rzeczy [od razu mówię, że nie będzie to Sorvahr], więc pisać kto chce... A no i jeszcze te logo: ustaliliśmy z Sorvahrem, że będzie takie jakie dałem, bo ma inny format niż Sorvahr by sobie tego życzył...
Pozdrawiam

Kto ustalał, coś o tym wiem?Powiedziałem jedynie byś mi dał plik .psd z którego robiłeś logo - nie dałeś, więc żadnego nowego loga nie będzie, zostanie te jakie jest, a swoje żale pozostaw dla siebie, bo to naprawdę nikogo nie interesuje co myślisz o logo. Rządź sobie na swoim forum, możesz mnie nawet zbanować, w końcu pan i władca świata jesteś.
Logo nawet może być kształcie banana, nie ma obowiązku być odzwierciedleniem klanu.

Ostatnio edytowany przez Sorvahr (2008-05-20 18:38:05)

Offline

 

#6 2008-05-20 19:01:09

LordOfWorld

Super Administrator

3542813
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 42
WWW

Re: propozycje odnosnie klanu

A właśnie że ma! Sam nie masz lepszego nicka! Każdy moze mieć jaki mu się podoba... I mi tu nie sap... bo to tym masz problem nie ja... Na forum BW ["Pręgierz"] cały czas na ciebie skargi są, więc przymnij się insekcie!


I'll not die, I'll wait here for you
I fell alive, when you're beside me
I'll not die, I'll wait here for you
In my time of dying


/Three Days Grace/

Offline

 

#7 2008-05-20 19:21:07

Qzar

MoDeRaToR

4858856
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 33

Re: propozycje odnosnie klanu

No to jeżeli jest taki problem z logiem, to może pójdziemy do grafika i niech zrobi logo dla klanu, oczywiście jest to dodatkowy wydatek ok
500pr bo żaden grafik nie zrobi tego za darmo. Chyba że mamy w klanie grafika który podejmie się zrobienia loga.

P.S
Można także zrobić to w stylu demokratycznym, czyli sonda na forum kto jest za a kto przeciw

LordOfWorld napisał:

Na forum BW ["Pręgierz"] cały czas na ciebie skargi są, więc przymnij się insekcie!

W pręgierzu znajduję się tylko tematy dotyczące multikont, zasiadania, pushingu lub innych nieregulaminowych żeczy na które nie było skargi, a operator je wychwycił.

P.S 2
Forum nie jest do obrażania się nawzajem. Jeżeli ktoś oskarża to niech dołączy jakiś dowód.
Całą tą kłótnię powinien rozwiązać szef i koniec bez gadania.

Offline

 

#8 2008-05-20 21:52:18

marcinos1987

Newbie

4768189
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 25

Re: propozycje odnosnie klanu

msciwy to ja mam juz dawno:P

Offline

 

#9 2008-05-20 22:10:47

Sorvahr

Newbie

Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 4

Re: propozycje odnosnie klanu

LordOfWorld napisał:

A właśnie że ma! Sam nie masz lepszego nicka! Każdy moze mieć jaki mu się podoba... I mi tu nie sap... bo to tym masz problem nie ja... Na forum BW ["Pręgierz"] cały czas na ciebie skargi są, więc przymnij się insekcie!

Insektem nazywaj siebie, albo swoich znajomych (o ile w ogóle ich masz) . Rzeczywiście, masz bardzo oryginalny nick, gratuluję stylu oraz wyobraźni, gdybyś chociaż wiedział co on oznacza. Mogłeś sobie wziąć nick LordOfGhayz, wtedy może coś interpretowałoby o tobie, np twój styl bycia, skoro nie pasuje ci logo. Jeśli chodzi o skargi na mój temat, to się nie bój, mógłbym z tego miejsca spokojnie wystawić twoje wiadomości, jak nazywałeś mnie "lachociągiem", gadałem z opem i powiedział, że z miejsca byś dostał 24h, więc nie sap mi tu dziecko
Nie pogrążaj się bardziej, jeśli ci nie pasuje logo, żegnamy bezpowrotnie, nie potrzebujemy tutaj INSEKTÓW

Offline

 

#10 2008-05-20 23:18:21

oven

MoDeRaToR

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 7

Re: propozycje odnosnie klanu

panie/panowie..

ten temat chyba nie jest o tym ze nalezy na siebie jechac tak w sumie bez powodu...nie znam blizej szczegolow ale jest to zupelnie nie na miejscu...ok przyznaje ze sie nasmialem czytajac wasze posty strasznie ale takie pogawedki to na gg sobie robcie a nie na forum...wszyscy to czytaja i sie smieja z tego razem ze mna ...fajnie bylo to czytac ale juz przestancie bo jestesmy jakby nie bylo JEDNOSCIA wiem ze kazdy jest indywidualny no ale co zrobisz w klanie musimy sie jakos tolerowac...nie lubicie siebie to nie pokazujcie tego innym tylko piszcie sobie PW...a co do logo to tak jak ktos juz wczesniej napisal- SONDA...zamiscie tutaj swoje dwa linki do obejrzenia jeszcze raz tych log'ow i zdecydujemy demokratycznie (czyli 50% +1)...po sprawie dla mnie....a dla Was???

aha P.S moge byc moderatorem to tak na marginesie

Offline

 

#11 2008-05-21 13:27:57

LordOfWorld

Super Administrator

3542813
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 42
WWW

Re: propozycje odnosnie klanu

Nie powtarzaj się z insektem, wymyśl coś swojego a nie wszystko kopiujesz. Nie gadam z przedmiotami ;p
A dziecko to ty jesteś


I'll not die, I'll wait here for you
I fell alive, when you're beside me
I'll not die, I'll wait here for you
In my time of dying


/Three Days Grace/

Offline

 

#12 2008-05-21 13:30:03

LordOfWorld

Super Administrator

3542813
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 42
WWW

Re: propozycje odnosnie klanu


Pewien wampirek nazwał go Lapeciem i taką powinien mieć rangę xD buhahaha


I'll not die, I'll wait here for you
I fell alive, when you're beside me
I'll not die, I'll wait here for you
In my time of dying


/Three Days Grace/

Offline

 

#13 2008-05-21 15:08:35

Qzar

MoDeRaToR

4858856
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 33

Re: propozycje odnosnie klanu

O matko święta teraz powstał temat kto komu bardziej dopierdoli. A może stwórzcie sobie własny temat i sobie pogadajcie. zal.pl I tak się zachowują poważne osoby czy dzieci, który wyszły dopiero spod cycka matki
A może najlepiej by było gdyby jakaś osoba opuściła klan??? Klan powstał chyba po to żebyśmy wszyscy grali ze sobą i lepiej się rozwijali a nie bluzgali na siebie.

Offline

 

#14 2008-05-21 17:49:42

LordOfWorld

Super Administrator

3542813
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 42
WWW

Re: propozycje odnosnie klanu

Qzar napisał:

LordOfWorld napisał:

Na forum BW ["Pręgierz"] cały czas na ciebie skargi są, więc przymnij się insekcie!

W pręgierzu znajduję się tylko tematy dotyczące multikont, zasiadania, pushingu lub innych nieregulaminowych żeczy na które nie było skargi, a operator je wychwycił.

Otóż nie tylko... Sorvahr publicznie się z kimś tam obrazał ;p


I'll not die, I'll wait here for you
I fell alive, when you're beside me
I'll not die, I'll wait here for you
In my time of dying


/Three Days Grace/

Offline

 

#15 2008-05-22 00:58:56

cReX

Newbie

6636917
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 4
WWW

Re: propozycje odnosnie klanu

Ja uważam , że jak chcemy mieć fajny sprzęcior to nasza składka 150PR to jest nic... sądze że tak 500 - 1000 PR trza by było zbierać na tydzień żeby kupować fajne sety a przecież 1000PR na tydzień to nic na tydzień tyle uzbierać 2-3 dni i masz:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emerytomani2.pun.pl www.heylin-xiaolin-wu.pun.pl www.chomiki-pbf.pun.pl www.underground.pun.pl www.palacze.pun.pl